Pallassa Xicana

"Xicana"
15 ,16, 17 i 18 d'octubre

Circatronic

“Boris, el lleó robot”
19 d'octubre

Dudu i Cia

“Insomni”
21 d’octubre

Eva González

“la pallassa Priska”
18 d’octubre

Albert Vinyes

“Petit o gran”
17 d’octubre

Cia. Clowna-Laclown

“el Cavaller Capgròs”
16 d’octubre

Panettone Brothers

“Only Brother”
15,17,18 i 19

Lapso Producciones

“Clásicos excéntricos”
16 d’octubre

Teatre Mòbil

“Cösmix”
15, 16 i 17 d’octubre

Taller per a professionals

Taller
17,18 i 19 d’octubre

Exposició Charlie Rivel

Cubellenc il·lustre – Pallasso universal
Del 4 al 25 d’octubre

Circ de les Musaranyes

“Taller de botes”
14 d’octubre

Los Herrerita

“Circ a les Golfes i Taller de circ”
14 i 21 d´Octubre

Kanaya Circ

“Taller de circ multidisciplinari”
14 i 20 d´Octubre

Paolo Nani

“Jekyll on ice”
21 d’octubre

Javier Ariza

“Antes es mejor”
21 d’octubre

Bergamotto

“Clown Bergamotto Show”
21 d’octubre

La Tal

“The Incredible Box”
21 d’octubre

Ale Risorio

“La Kermesse”
21 d’octubre

Panettone Brothers

“Ramírez, un supervivent del segle XX”
21 d’octubre

El gran Rufus

“Pink Impact”
21 d’octubre

Adrian Schvarzstein

"Dans"
20 i 21 d´Octubre

Karcocha

“El coche” i “Mun- dos paralelos”
20 i 21 d´Octubre

Cia. Trasla2

“Trasla2”
20 d’octubre

Cia. Filigranes

“Plis Plas”
20 d’octubre

Caspar

“Tabernáculo”
20 d’octubre

Cris-Is

“Wet Floor”
20 i 21 d´Octubre

Cia. Mireia Miracle

"Rojo"
20 d’octubre

Cia. Lepuant

“Tot sol... i núvol”
20 d’octubre

Chris Lynam

“Beast of the theatre”
20 d’octubre

Loco Brusca

“The train... is gone!!!”
20 d’octubre

Gromic

“The Magomic show”
20 d’octubre

Circ Vermut

“Ni cap ni peus”
20 d’octubre

Albert Vinyes

"L´home bala"
14 d’octubre

Revoluclown

"Revoluclown"
14 d’octubre

Cirquet Confetti

"Tri Circ"
14 d’octubre

Bucraa Circus

"El gran Final"
20 d´Octubre

Cercavila Clownic!

VVAA
19 d´Octubre

Mercats del riure

VVAA
18 d’octubre

Juan Callate

"Mr Kebab"
20 d´Octubre

Decopivolta

"Tulipes"
19 d’octubre

Fanny Giraud

"Juntos"
19 d’octubre

Pistacatro

“Outono”
21 d’octubre

Tim and Joe

“Joe and Tim”
20 d’octubre

Chris Lynam

“ErictheFred”
19 d’octubre

Las XL

"Abandónate mucho"
18 d’octubre

Cia. Pepa Plana

"Veus que no veus"
17 d’octubre

Aga-Boom

"Do not touch"
20 d’octubre

Paolo Nani

"La Carta"
20 d’octubre

Gala Alapista

VVAA
17,18,19,20 i 21 d´Octubre

Claret Papiol i March

"Claret Clown"
18 d’octubre