Adrian Schvarzstein

"Dans"
20 i 21 d´Octubre

Aga-Boom

"Do not touch"
20 d’octubre

Albert Vinyes

“Petit o gran”
17 d’octubre

Albert Vinyes

"L´home bala"
14 d’octubre

Ale Risorio

“La Kermesse”
21 d’octubre

Bergamotto

“Clown Bergamotto Show”
21 d’octubre

Bucraa Circus

"El gran Final"
20 d´Octubre

Caspar

“Tabernáculo”
20 d’octubre

Cercavila Clownic!

VVAA
19 d´Octubre

Chris Lynam

“Beast of the theatre”
20 d’octubre

Chris Lynam

“ErictheFred”
19 d’octubre

Cia. Clowna-Laclown

“el Cavaller Capgròs”
16 d’octubre

Cia. Filigranes

“Plis Plas”
20 d’octubre

Cia. Lepuant

“Tot sol... i núvol”
20 d’octubre

Cia. Mireia Miracle

"Rojo"
20 d’octubre

Cia. Pepa Plana

"Veus que no veus"
17 d’octubre

Cia. Trasla2

“Trasla2”
20 d’octubre

Circ de les Musaranyes

“Taller de botes”
14 d’octubre

Circ Vermut

“Ni cap ni peus”
20 d’octubre

Circatronic

“Boris, el lleó robot”
19 d'octubre

Cirquet Confetti

"Tri Circ"
14 d’octubre

Claret Papiol i March

"Claret Clown"
18 d’octubre

Cris-Is

“Wet Floor”
20 i 21 d´Octubre

Decopivolta

"Tulipes"
19 d’octubre

Dudu i Cia

“Insomni”
21 d’octubre

El gran Rufus

“Pink Impact”
21 d’octubre

Eva González

“la pallassa Priska”
18 d’octubre

Exposició Charlie Rivel

Cubellenc il·lustre – Pallasso universal
Del 4 al 25 d’octubre

Fanny Giraud

"Juntos"
19 d’octubre

Gala Alapista

VVAA
17,18,19,20 i 21 d´Octubre

Gromic

“The Magomic show”
20 d’octubre

Javier Ariza

“Antes es mejor”
21 d’octubre

Juan Callate

"Mr Kebab"
20 d´Octubre

Kanaya Circ

“Taller de circ multidisciplinari”
14 i 20 d´Octubre

Karcocha

“El coche” i “Mun- dos paralelos”
20 i 21 d´Octubre

La Tal

“The Incredible Box”
21 d’octubre

Lapso Producciones

“Clásicos excéntricos”
16 d’octubre

Las XL

"Abandónate mucho"
18 d’octubre

Loco Brusca

“The train... is gone!!!”
20 d’octubre

Los Herrerita

“Circ a les Golfes i Taller de circ”
14 i 21 d´Octubre

Mercats del riure

VVAA
18 d’octubre

Pallassa Xicana

"Xicana"
15 ,16, 17 i 18 d'octubre

Panettone Brothers

“Only Brother”
15,17,18 i 19

Panettone Brothers

“Ramírez, un supervivent del segle XX”
21 d’octubre

Paolo Nani

"La Carta"
20 d’octubre

Paolo Nani

“Jekyll on ice”
21 d’octubre

Pistacatro

“Outono”
21 d’octubre

Revoluclown

"Revoluclown"
14 d’octubre

Taller per a professionals

Taller
17,18 i 19 d’octubre

Teatre Mòbil

“Cösmix”
15, 16 i 17 d’octubre

Tim and Joe

“Joe and Tim”
20 d’octubre